Warmińska Winnica

Doborowe towarzystwo, piękny widok na jezioro nocą, do tego kąpiel w zewnętrznej drewnianej balii kąpielowej (mogącej pomieścić do 6 osób) z lampką szampana lub naszego wina Herkus Monte w ręku…Brzmi zachęcająco?

Malownicze otoczenie

fantastyczne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych w pobliżu Olsztyna.

Warmińska Winnica

    Położona wśród malowniczych krajobrazów Warmii, na pełnym zieleni terenie rekreacyjnym o powierzchni 5,5 hektara, z bezpośrednim dostępem do jeziora, Warmińska Winnica zaprasza do spędzenia właśnie tu miłych chwil w gronie bliskich nam osób – rodziny, przyjaciół, kolegów z pracy. Kąpiel i relaks w bani można połączyć z wizytą w saunie lub zabiegami z naszej oferty SPA, takimi jak kuracja winogronowa, hawajski masaż Lomi Lomi Nui czy masaż twarzy, stóp bądź całego ciała. Lubisz grillować? Dysponujemy stałymi i przenośnymi grillami, możliwe jest też rozpalenie ogniska i pieczenie kiełbasek, szaszłyków i innych mięsiw połączone z degustacją win i domowej roboty nalewek z Warmińskiej Winnicy. Dla chcących potańczyć mamy do dyspozycji 2 sale przystosowane do imprez tanecznych. Na wieczory panieńskie/kawalerskie polecamy Salę Kominkową z pubem mogącą pomieścić do 40 osób. Warmińska Winnica dysponuje 2 salami: Salą Kominkową z pubem mogącą pomieścić do 40 osób Salą Weselną do 120 osób. Baza noclegowa – 32 osób ( + możliwość kilku dostawek). Dla najmłodszych gości – plac zabaw, lina tyrolska, mini golf.

Dla najmłodszych

Organizacja imprez to nasza pasja.

Poznaj NASZĄ OFERTĘ

IMPREZY – Szukasz jedynego w swoim rodzaju lokalu na urodziny? Romantycznego miejsca na Walentynki? Przestronnej sali na Sylwestra albo na bal karnawałowy? Jesteś zainteresowany zorganizowaniem połowinek albo innej imprezy klasowej w pobliżu Olsztyna? Warmińska Winnica to idealne miejsce na zorganizowanie tego typu imprezy na Warmii i Mazurach. IMPREZY RODZINNE – organizujemy przyjęcia rodzinne, np. z okazji chrztu oraz Komunii Świętej. Przyjęcie komunijne i chrzciny w Warmińskiej Winnicy to gwarancja profesjonalnej oprawy tak ważnej w życiu Twojego dziecka uroczystości. Stylowa sala na komunię/chrzest z niepowtarzalnym klimatem, smaczne, przygotowywane z sercem posiłki, piękno otaczającej przyrody (winnica, jezioro) zapewnią idealną scenerię do spotkań w gronie rodziny i osób nam najbliższych. WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE – Prawie każda przyszła panna młoda i przyszły pan młody i ich znajomi chce fajnym akcentem uczcić zakończenie panieńskiego/kawalerskiego etapu w swoim życiu i zorganizować z tej okazji niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski. IMPREZY DLA FIRM - Wspólne imprezy świetnie integrują pracowników. Imprezy integracyjne w Warmińskiej Winnicy to wspaniała inwestycja w potencjał firmy! Każdego traktujemy bardzo indywidualnie, w miarę naszych możliwości zaaranżujemy każde życzenie i pomysł na imprezę naszych Gości.

Więcej o naszej ofercie