Warmińska Winnica

Szukasz swojej wymarzonej sali weselnej w jakimś malowniczym miejscu w pobliżu Olsztyna? A może chcesz zorganizować uroczystość rodzinną, np. chrzciny albo przyjęcie komunijne? Poszukujesz lokalu, w którym zorganizujesz imprezę urodzinową? A może chcesz wyprawić niezapomniany wieczór kawalerski lub wieczór panieński? Jeżeli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi tak, to bardzo dobrze trafiłeś!

Ślub w plenerze

fantastyczne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez  w pobliżu Olsztyna

Warmińska Winnica


    Położona w Skajbotach, wśród malowniczych krajobrazów Warmii, z bezpośrednim dostępem do jeziora Bogdańskiego, Warmińska Winnica serdecznie zaprasza do spędzenia właśnie tu miłych chwil w gronie bliskich nam osób – rodziny, przyjaciół, kolegów z pracy. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy – wesela, śluby cywilne w plenerze, imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, urodziny, rocznice itp.), wieczory kawalerskie/panieńskie oraz imprezy integracyjne. Do dyspozycji gości mamy 2 przystosowane do imprez tanecznych sale – Salę Kominkową oraz Salę Górną (Weselną). Sala Kominkowa z tworzącym przytulną atmosferę kominkiem znajduje się na parterze i pomieści około 30 osób, natomiast Sala Górna na piętrze i dobrze bawić może się w niej do 120 gości. Sala Górna posiada obszerny taras z którego rozciąga się piękny widok na winnicę.  W Warmińskiej Winnicy każdą imprezę może umilić szereg atrakcji takich jak np. rozpalenie ogniska, wspólne grillowanie lub kąpiel w zewnętrznej bani z gorącą wodą. Na miłośników sportowych wrażeń czekają m.in. zjazdy na linie tyrolskiej, boisko do gry w minigolfa czy boisko do gry w siatkówkę plażową. Najmłodsi goście mogą pobawić się na naszym placu zabaw. W przypadku niepogody do dyspozycji mamy również stół bilardowy, piłkarzyki, ping-pong oraz darty.  

Dla najmłodszych

Organizacja imprez to nasza pasja

Jakie imprezy organizujemy?


WESELA I ŚLUBY CYWILNE W PLENERZE –  Śluby w plenerze niewątpliwie cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – powiedzenie sobie „tak” w pięknym, malowniczym miejscu jest bardzo romantyczne. Warmińska Winnica położona jest tuż nad jeziorem, w urokliwej dolinie z mnóstwem zieleni i stanowi wręcz idealną scenerię dla  tak ważnego wydarzenia jakim jest własny ślub! Zwłaszcza, jeżeli po wspaniałej ceremonii zaślubin czeka na nas szampańska zabawa do białego rana na weselu. IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE – Spotkania w gronie rodziny i przyjaciół z okazji np. chrzcin, pierwszej komunii czy urodzin, są znakomitą okazją do pogłębiania dobrych relacji. Warto, aby odbywały się w miejscu z dobrą atmosferą, gdzie zadba się o każdy szczegół uroczystości. WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE – Wieczór kawalerski lub panieński w winnicy? Jesteśmy na tak! Wspólne ognisko, biesiada przy grillu a może relaks w zewnętrznej bani z gorącą wodą a do tego lampka wyśmienitego wina Herkus Monte z naszej winnicy? Cokolwiek wybierzesz, ten wieczór będzie z pewnością niezapomniany. IMPREZY INTEGRACYJNE – Dobre wyniki firmy zależą od zaangażowania jej pracowników. Aby je wzmocnić, warto od czasu do czasu zorganizować w niecodziennym miejscu (np. w winnicy) imprezę integracyjną albo warsztaty, na których pracownicy będą mieli okazję lepiej się poznać i rozwinąć swoje ukryte talenty. Każdego traktujemy bardzo indywidualnie, w miarę naszych możliwości zaaranżujemy każde życzenie i pomysł na imprezę naszych Gości.

Więcej o naszej ofercie